Alicja Konopka, od wielu lat łomżyńska radna, złożyła rezygnację z pełnienia funkcji przewodniczącej rady miejskiej.
Radna Alicja Konopka nie chce już być przewodniczącą Rady Miejskiej w Łomży. Złożyła pisemną rezygnację. W dokumencie Alicja Konopka wskazuje, że jej ustąpienie ze stanowiska ma związek z "toczącym się w ostatnich miesiącach sporem o "stołek" Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomży między dwoma partiami politycznymi: PiS i PO".
- Cała sytuacja skutkowała tym, że w grudniu ubiegłego roku nie została podjęta uchwała w sprawie budżetu miasta, co spowodowało negatywne konsekwencje w funkcjonowaniu naszego samorządu - podkreśla Alicja Konopka w uzasadnieniu swojej decyzji.
Reklama
Alicja Konopka jest radną z 28-letnim stażem. Została wybrana z bezpartyjnego komitetu samorządowego.