Reklama

Amelia i Jakub odnalezieni

27/03/2025 15:12

Komenda Miejska Policji w Łomży informuje, że odnalazła dwoje osób poszukiwanych. 16-letnia Amelia i 17-letni Jakub zaginęli wczoraj.

Jak informuje policja, oboje zaginęli wczoraj, 26 marca.  Amelia około godziny 14:00 opuściła placówkę opiekuńczo-wychowawczą w Łomży i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z opiekunami. Jakub opuścił tę samą placówkę około godziny 20 i do tej pory nie nawiązał kontaktu. 

Aktualizacja:

Oboje poszukiwanych zostało odnalezionych przez policjantów z łomżyńskiego Wydziału Kryminalnego. 

 

 

 

 

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 27/03/2025 16:04
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości