Komenda Miejska Policji w Łomży informuje, że odnalazła dwoje osób poszukiwanych. 16-letnia Amelia i 17-letni Jakub zaginęli wczoraj.
Jak informuje policja, oboje zaginęli wczoraj, 26 marca. Amelia około godziny 14:00 opuściła placówkę opiekuńczo-wychowawczą w Łomży i do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z opiekunami. Jakub opuścił tę samą placówkę około godziny 20 i do tej pory nie nawiązał kontaktu.
Aktualizacja:
Oboje poszukiwanych zostało odnalezionych przez policjantów z łomżyńskiego Wydziału Kryminalnego.