Aniela Galińska, uczennica III Liceum Ogólnokształcącego, trenująca tenis w Uczniowskim Klubie Sportowym „Return” Łomża, wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek (dziewczęta do lat 16) w Pabianicach.
Jej młodsza klubowa koleżanka, Iza Waldzińska, po bardzo zaciętym meczu finałowym, uplasowała się na II miejscu grając w kategorii skrzaty (dziewczęta do lat 12). Iza jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.
Wyniki meczów Anieli:
Wyniki meczów Izy:
Źródło: nadesłane