Reklama

Aniela Galińska i Izabela Waldzińska na podium w Pabianicach [FOTO]

19/09/2023 10:10

Aniela Galińska, uczennica III Liceum Ogólnokształcącego, trenująca tenis w Uczniowskim Klubie Sportowym „Return” Łomża, wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek (dziewczęta do lat 16) w Pabianicach.

Jej młodsza klubowa koleżanka, Iza Waldzińska, po bardzo zaciętym meczu finałowym, uplasowała się na II miejscu grając w kategorii skrzaty (dziewczęta do lat 12). Iza jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży. 

Wyniki meczów Anieli:

  • Aniela Galińska / Weronika Skowrońska (Tenis Klub Wrocław) 6/0 6/0 
  • Aniela Galińska / Patrycja Jach (KT Avia Świdnik) 6/0 6/2 
  • Aniela Galińska / Emilia Woźnik (KT Sanok) 6/0 6/4 

Wyniki meczów Izy:

  • Iza Waldzińska / Tola Cywińska (AZS Łódź) 6/2 6/4 
  • Iza Waldzińska / Hanna Rosińska (AZS Łódź) 7/6 (6) 6/3
  • Iza Waldzińska / Alicja Adamczewska (KT Pabianice) 6/4 6/4
  • Iza Waldzińska / Karina Kula (KT Mera Warszawa) 6/7 6/4 6/7 (7)

 

Źródło: nadesłane 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości