Reklama

Aresztowany za rozbój, groźby i kradzieże. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności

24/02/2024 09:00

Łomżyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o groźby, rozbój oraz szereg kradzieży. Mężczyzna notorycznie co kilka dni, odwiedzał jedną ze stacji paliw, gdzie groził jej pracownikom. 44-latek usłyszał zarzuty i decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 44-latka, który będąc pod wpływem alkoholu, dokonał kradzieży szczególnie zuchwałej na jednej ze stacji paliw w Łomży.

- Mężczyzna ukradł dwie kawy wartości niespełna 17 złotych, a w stosunku do kasjerek był agresywny, wulgarny oraz je wyzywał. Był on znany pracownicom stacji. Jak się okazało, ten sam mężczyzna w przeciągu kilku ostatnich dni pięciokrotnie dopuścił się przestępstw w tym samym miejscu. Przychodził na stację, kradł alkohol, który wypijał na miejscu, grożąc obsłudze – informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

W połowie lutego ukradł wódkę o wartości niespełna 10 złotych i groził przyniesioną ze sobą siekierą. Innym razem postawił na ladzie zegar i straszył, że ich czas sie skończył.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami. Za te przestępstwa grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości