Reklama

Autobus przejechał nastolatka. Straszliwy wypadek na ul. Zjazd [FOTO]

19/06/2019 16:07

Autobus MPK przejechał po czternastolatku, który prawdopodobnie wjechał na jezdnię tuż przed pojazd. Stan chłopaka jest bardzo ciężki. Na miejscu pracują służby.

Do zdarzenia doszło około godz. 15:35 Autobus skręcając z ul. Zjazd w ul. Rybaki przejechał po czternastolatku, który najprawdopodobniej wjechał na przejście dla pieszych tuż przed pojazd.

Nastolatek doznał poważnych obrażeń. Został zabrany do szpitala. Jego stan określany jest jako ciężki.

- W tej chwili ul. Rybaki jest całkowicie zablokowana, a ul. Zjazd czasowo zamykana na potrzeby wykonania czynności policyjnych. - przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży asp. Ewelina Szlesińska. 

Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg tego zdarzenia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości