Reklama

Awaria usunięta

02/01/2011 09:16

Znacznie wcześneij niż pierwotnie zapowiadano udało się usunąć awarię w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej.

Pierwszy kocioł ponownie rozpalono o godz. 2.30, a drugi o 4.30. Około 8.00 ciepło powinno być już w 90 proc. mieszkań, zaopatrywanych w ciepłą wodę i ciepło przez MPEC. Około południa powinno być już ciepło w całym mieście.
Powodem awarii było rozszczelnieniu układu rurociągów zasilających miejski system ciepłowniczy w źródle ciepła. Spowodowało to konieczność wygaszenia kotłów i zatrzymanie na kilka godzin pracy Ciepłowni Miejskiej.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości