Znacznie wcześneij niż pierwotnie zapowiadano udało się usunąć awarię w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej.
Pierwszy kocioł ponownie rozpalono o godz. 2.30, a drugi o 4.30. Około 8.00 ciepło powinno być już w 90 proc. mieszkań, zaopatrywanych w ciepłą wodę i ciepło przez MPEC. Około południa powinno być już ciepło w całym mieście.