W kolizji do której doszło po godz. 8:00 przy ul. Studenckiej w Łomży brały udział 2 samochody znajdujące się w ruchu i 4 stojące na parkingu tuż przy jezdni. Kierujący byli trzeźwi. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Do kolizji doszło po godz. 8:00 na ulicy Studenckiej w Łomży. Brały w niej udział dwa samochody znajdujące się w ruchu i cztery pojazdy stojące na parkingu.
Jeden z kierujących prawdopodobnie usiłował wyprzedzić auto skręcające w lewo z ul. Studenckiej w kierunku przedszkola, w wyniku czego doszło do zderzenia.
Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, jedna osoba została zabrana do szpitala. Odniesione obrażenia nie spowodowały jednak uszczerbku na zdrowiu powyżej 7. dni. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.