Reklama

#badaMYsię w Łomży! W weekend odbędzie się piknik zdrowotny

26/08/2021 08:20

Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza mieszkańców na Niedzielę dla zdrowia z programem Profilaktyka 40 PLUS.

Piknik odbędzie się w niedzielę (29.08) na placu przy parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży. Z oferty przygotowanej przez POW NFZ będzie można skorzystać w godz. 10:00 – 16:00.

W ramach pikniku funkcjonowały będą cztery strefy:

  • Strefa wsparcia informatycznego – tu będzie można wypełnić ankietę programu pilotażowego Profilaktyk 40 PLUS, potwierdzić profil zaufany, aktywować IKP lub wyrobić na miejscu kartę EKUZ
  • Konsultacje lekarskie – podczas pikniku będzie można skorzystać z konsultacji z kardiologiem, dermatologiem, fizjoterapeutą i lekarzem rodzinnym
  • Badania diagnostyczne – na miejscu będzie możliwość wykonania badań poziomu glukozy i miarowości serca, pomiaru ciśnienia krwi i określanie składu ciał oraz wskaźnika BMI
  • Strefa aktywności fizycznej – odwiedzającyt będą mieli możliwość skonsultować swoją dietę z psychodietetykiem, a dzieci spędzą czas w specjalnie przygotowanej strefie zabaw

Piknik to także okazja do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji. Na mieszkańców oczekiwać mają jednodawkowe preparaty J&J.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości