Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza mieszkańców na Niedzielę dla zdrowia z programem Profilaktyka 40 PLUS.
Piknik odbędzie się w niedzielę (29.08) na placu przy parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży. Z oferty przygotowanej przez POW NFZ będzie można skorzystać w godz. 10:00 – 16:00.
W ramach pikniku funkcjonowały będą cztery strefy:
Piknik to także okazja do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji. Na mieszkańców oczekiwać mają jednodawkowe preparaty J&J.
