Już jutro, 25 lipca, młodzi ludzie spotkają się na boisku miejskim przy Skate Parku, aby ułożyć wielki napis ŁOMZING z ludzi. Chcesz być częścią tego wydarzenia? Przyjdź o 20.
W Łomży się nic nie dzieje – słychać po kątach. Naprzeciw takiemu myśleniu wyszli organizatorzy wydarzenia pt. „Wielki napis z ludzi – ŁOMZING”. Do ułożenia napisu potrzeba około 200 osób.
- Czas zrobić coś czego żadne inne miasto nie zrobiło – mówi Adam Pupek, autor pomysłu. – Napis utworzymy z ludzi, dlatego proszę o biało-czerwony ubiór.
Aby wszystko poszło sprawnie, dwie godziny wcześniej zostaną ustawione szarfy, które pokażą jak się ustawić. Wydarzenie zostanie nakręcone przez pilotów Fly Dreams Group.
Jeśli jutrzejsza pogoda zawiedzie, drugie podejście zapowiadane jest na niedzielę.