Reklama

Basen na podglądzie. Będzie można zobaczyć, kto pływa!

21/03/2014 11:13

Zmagania pływaków, którzy staną jutro do rywalizacji w pierwszym 24-godzinnym Maratonie Pływackim,  będzie można na żywo śledzić w internecie. Obiektyw został skierowany prosto na tory, a transmisja będzie odbywać się przez całą dobę.

Za montaż kamery obsługującej Pływalnię Miejską nr 2 przy ul. Wyszyńskiego i przekazującej obraz do internetu odpowiada ta sama firma, która zamontowała kamerę zewnętrzną na jednym z miejskich autobusów (pisaliśmy o tym tu: http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/5882-korki.html).

Na weekend urządzenie zostało zdjęte z pojazdu i przeniesione na basen, by w czasie rzeczywistym pokazywać zmagania tych, którzy zdecydowali się bić rekord długości nieprzerwanie przepłyniętych kilometrów.

Pierwszeństwo w wejściu do basenu będą mieć ci, którzy już zapisali się na listę zawodników. Osoby, które jutro będą chciały dołączyć do grona maratończyków, będą wpuszczane na tory w miarę wolnych miejsc.

Reklama

Transmisja zawodów rozpocznie się w sobotę, 22. marca o godz. 12.00 i potrwa równo dobę. Będzie można śledzić ją tutaj.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości