Reklama

Be Your Own Hero! W Łomży odbyły się zawody crossfit [FOTO]

15/06/2021 13:55

W minioną sobotę w Akademii Sportu Medyk odbyły się 3 otwarte zawody Crossfit "Be Your Own Hero vol.3". W rywalizacji brali udział zawodnicy z Łomży i Ostrołęki, którzy mieli do wykonania 7 treningów sprawdzających ich przygotowanie fizyczne.

W nadesłanym komunikacie czytamy, że wśród mężczyzn najlepiej zaprezentował się Krzysztof Trzaska z Akademii Sportu Medyk. Na drugiej lokacie uplasował się Tomasz Mierzejewski z Furia Training Box Ostrołęka, a na trzecim miejscu podium stanął Paweł Remiszewski - zawodnik i trener Akademii Sportu Medyk. 

W zmaganiach brały udział kobiety. Pierwsze miejsce zajęła Magdalena Lewandowska z Akademii Sportu Medyk, na drugim miejscu podium stanęła Kamila Korczakowska z Team Furia Ostrołęka, a trzecie miejsce przypadło Annie Dąbrowskiej z Akademia Sportu Medyk.

Reklama

Zawody zostały zorganizowane dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego. Sponsorem imprezy była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica.

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości