W minioną sobotę w Akademii Sportu Medyk odbyły się 3 otwarte zawody Crossfit "Be Your Own Hero vol.3". W rywalizacji brali udział zawodnicy z Łomży i Ostrołęki, którzy mieli do wykonania 7 treningów sprawdzających ich przygotowanie fizyczne.
W nadesłanym komunikacie czytamy, że wśród mężczyzn najlepiej zaprezentował się Krzysztof Trzaska z Akademii Sportu Medyk. Na drugiej lokacie uplasował się Tomasz Mierzejewski z Furia Training Box Ostrołęka, a na trzecim miejscu podium stanął Paweł Remiszewski - zawodnik i trener Akademii Sportu Medyk.
W zmaganiach brały udział kobiety. Pierwsze miejsce zajęła Magdalena Lewandowska z Akademii Sportu Medyk, na drugim miejscu podium stanęła Kamila Korczakowska z Team Furia Ostrołęka, a trzecie miejsce przypadło Annie Dąbrowskiej z Akademia Sportu Medyk.
Zawody zostały zorganizowane dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego. Sponsorem imprezy była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica.
fot. nadesłane