Bernadeta Krynicka nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży

29/05/2024 15:42

Po przeprowadzeniu procedury naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Komisja Rekrutacyjna zarekomendowała Bernadetę Krynicką do zatrudnienia na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Po dwóch nieudanych próbach w końcu komisji udało się podjąć decyzję o tym, komu przyznane zostanie stanowisko Dyrektora MOSiR-u. 

Prezydent Mariusz Chrzanowski uzasadnia podjętą decyzję następującymi argumentami: 

Pani Bernadeta Krynicka spełnia wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu na wyżej wymienione  stanowisko. Posiada wymagany staż pracy i wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w administracji publicznej, była Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - członkiem sejmowej Komisji Zdrowia i Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku, studia podyplomowe w zakresie MBA - Master of Business Administration.

Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej Pani Bernadeta Krynicka wykazała się najlepszą  znajomością aktów prawnych  przydatnych w pracy na stanowisku objętym naborem.

Doświadczenie zawodowe, wykształcenie, kwalifikacje i kompetencje w pełni kwalifikują Panią Bernadetę Krynicką  do zatrudnienia na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Krynicka zastąpiła na tym stanowisku Andrzeja Modzelewskiego, który zrezygnował w lutym tego roku, z tego stanowiska z "powodów rodzinnych". 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/06/2024 08:46

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości