Reklama

Bezpłatny empek na Noc Muzeów

11/05/2015 10:43

Mieszkańcy Łomży, którzy będą chcieli udać się autobusem MPK w dniu 16 maja na jedną z imprez organizowanych w ramach "Nocy Muzeów" będą mogli zrobić to bezpłatnie. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zarządził, że tego dnia po mieście kursować będzie specjalny autobus o nazwie "Noc Muzeów.

Specjalna linia autobusowa "Noc Muzeów" kursować będzie po Łomży w sobotę 16 maja. Wszyscy pasażerowie korzystający z tej linii będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów. Na razie nie znamy jeszcze trasy, jaką będzie poruszał się specjalny "empek", ani jego rozkładu jazdy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości