Reklama

"Bilans otwarcia" będzie kosztował nas 15 tysięcy złotych

21/01/2011 10:27

15 tysięcy złotych zapłaci miasto za przygotowanie zapowiadanego przez prezydenta Mieczysława Czerniawskiego bilansu otwarcia. Audyt przygotuje Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak i Kordasiewicz z Warszawy.

- Wyłonieniem firmy zajmował się wiceprezydent Beniamin Dobosz - poinformował wczoraj, podczas konferencji prasowej, prezydent Mieczysław Czerniawski. - Poprosił o ofertę kilka kancelarii. Wszystkie były jednak droższe od wybranej i potrzebowały więcej czasu na realizację audytu - argumentował Czerniawski.

Wybrana kancelaria bilans przygotuje na 26. stycznia. Dlatego też prezydent poprosił Radę Miasta o przesunięcie sesji dotyczącej pierwszego czytania budżetu na 2. lutego.

- W marcu zaproponuje radnym zmiany w budżecie miasta. Dług Łomży, zaplanowany w budżecie na 2011 rok to 84 miliony złotych. Dlatego trzeba będzie określić cele strategiczne i być może z niektórych pozycji zrezygnować - poinformował Czerniawski.

Reklama

Zmianie mają podlegać pozycje, które nie tworzą nowych miejsc pracy w Łomży i nie generują dochodów dla miasta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości