Reklama

Bilet na mecz już do kupienia

18/03/2011 07:31

Bilety na mecz Polska- Holandia, rozgrywany na stadionie miejskim w Łomży, można już zamawiać i kupować w sklepiku ŁKS 1926 i w siedzibie ŁKS.

Od dziś rusza już sprzedaż biletów na mecz Polska- Holandia, który na stadionie miejskim w Łomży zostanie rozegrany 29 marca. Najpierw trzeba się zapisać i zapłacić za bilet, a sam bilet będzie można odebrać następnego dnia.

Zapisy i sprzedaż prowadzi siedziba ŁKS przy ul. Zjazd (w godz. 8.00- 16.00) i sklepik ŁKS 1926 w Hali Targowej (od godz. 11.00-16.00). Bilety będzie też można kupić w dniu meczu, bezpośrednio na stadionie (od godz. 8.00 do 12.00).

Przy zapisach trzeba podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, oraz wybrać trybunę i sektor, na jaki bilet ma obowązywać. Trybuna kryta to wydatek rzędu 10 złotych, trybuna od rzeki- 5zł, a kobiety i dzieci muszą zapłacić po 2 złote. Na mecz przygotowanych zostało 1752 wejściówki na trybunę krytą oraz 1449 - na trybunę od rzeki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości