O połowę staniały bilety na mecz Polska- Holandia, który zaplanowano na 29. marca. Rozgrywka będzie oficjalnym otwarciem nowej części łomżyńskiego stadionu.
- Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski zwrócił się do władz Łomżyńskiego Klubu Sportowego o obniżenie cen biletów na mecz młodzieżowych reprezentacji Polski i Holandii- informuje Biuro Prasowe łomżyńskiego ratusza. Teraz bilety na trybunę krytą "A" będą kosztowały 10zł, a na trybunę od rzeki "B"- 5 złotych. To o połowę mniej, niż dotychczas. Kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą zaś za 2 złote. - Mecz ten będzie piłkarskim otwarciem stadionu miejskiego po modernizacji więc prezydent pragnie, aby jak największa rzesza mieszkańców naszego miasta miała możliwość obejrzenia tego spotkania - argumentuje ratusz. Mecz rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu, we wtorek 29 marca, o godz. 17:30.