Reklama

"Bogowie ulicy" w Parku Jana Pawła II

15/07/2021 09:12

Amerykański dramat sensacyjny "Bogowie ulicy", to kolejna propozycja filmowa w ramach Letniego Kina Plenerowego. Projekcja odbędzie się w piątek 16 lipca w Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma. Wstęp na seans jest bezpłatny.

"Bogowie ulicy", to amerykański dramat sensacyjny z 2012 roku, oparty na scenariuszu i w reżyserii Davida Ayera. Światowa premiera filmu miała miejsce 8 września 2012 roku podczas 37. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. W Polsce premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2012 roku.

Głównymi bohaterami filmu są Taylor i Zavala, dwóch młodych policjantów, którzy patrolują niespokojne ulice południowego Los Angeles. Podczas rutynowego patrolu wpadają na trop makabrycznej zbrodni. Stojący za nią gang narkotykowy wydaje na nich wyrok.

Reklama

 Źródło: UM Lomza/mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości