Reklama

Bracia Figo Fagot w Clubie Capitol! [VIDEO]

20/04/2014 21:49

W świąteczny poniedziałek w Clubie Capitol w Sypniewie wystąpi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny duet w Polsce - Bracia Figo Fagot. Gdziekolwiek się nie pojawią - pozostawiają po sobie niezapomniane wrażenia wyśmienitej zabawy. Miliony fanów w całej Polsce fanatycznie śledzą każdy ich koncert, wypowiedź, ruch. 

Nie ma się co dziwić, Bracia Figo Fagot, wypełnili na polskiej scenie muzycznej bardzo interesującą niszę – alternatywno - prześmiewczego disco polo. To wszystko już w świąteczny poniedziałek w Clubie Capitol w Sypniewie.

CLUB CAPITOL – Bezpieczny Klub

ul. Ostrołęcka 47a
06-216 Sypniewo, Rezerwacje 666 508 468
www.facebook.com/clubcapitol

www.capitolsypniewo.pl

Przedstawiamy skrót wspaniałych wydarzeń, które odbyły się w klubie Capitol na początki marca 2014.  Koncert Piękni i Młodzi oraz 8 Marca z grupą Shantel.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości