Reklama

Bracia pobili kolegę. Grozi im kara do 3 lat więzienia

22/02/2024 13:09

Łomżyńscy mundurowi zatrzymali sprawców pobicia. Dwóch braci pobiło wspólnego kolegę. Obydwaj usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę wieczorem w jednym z łomżyńskich domów doszło do pobicia 40-latka. Jak się później okazało dokonali tego jego dwaj koledzy. Mężczyzna zaprosił do siebie dwóch braci, z którymi utrzymywał relacje koleżeńskie i razem spożywali alkohol. W trakcie imprezy pomiędzy nimi wywiązała się awantura. Bracia w wieku 21 i 25-lat uderzali pięściami i kopali po całym ciele 40-latka. Następnie uciekli pozostawiając go w mieszkaniu.

- W rozmowie z policjantami bracia nie byli w stanie podać powodu swojego zachowania. Stwierdzili, że przez wypity alkohol nie pamiętają co działo się tego wieczoru. Przyznali się jednak do postawionych im zarzutów pobicia. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji – informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości