Do niecodziennego zdarzenia doszło w Łomży w okolicach Alei Legionów. Została znaleziona broń. Policjanci ją zabezpieczyli. Okazało się, że nie jest to broń niebezpieczna i nie stanowi zagrożenia dla ludzi.
Policjanci potwierdzili, że do takiego zdarzenia doszło w Łomży. Nie jest to broń niebezpieczna, dlatego została przekazana do Biura Rzeczy Znalezionych łomżyńskiego Urzędu Miasta.
- W poniedziałkowe południe jeszcze broń do nas nie trafiła – informuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży. – Policjanci mają swoje procedury. To musi trochę potrwać. Jeśli jednak tak poinformowali, to z pewnością do nas trafi.
Łukasz Czech zaznaczył, że Urząd Miejski nie będzie informował, jaki to rodzaj broni.
- Poczekamy, aby zgłosił się do nas jej właściciel, który otrzyma z powrotem swoją, niecodzienną zgubę – zaznaczył pracownik łomżyńskiego magistratu.