Reklama

Bulwary będzie budowała warszawska firma

03/01/2011 07:38

Przedsiębiorstwo "Warbud" z Warszawy zbuduje łomżyńskie bulwary. Ratusz ogłosił  wyniki przetargu. Firma za budowę otrzyma 13 748 534,93 zł.

Firma, jako jedyna otrzymała 100 proc. punktów, podając najniższą cenę brutto. Oprócz Warbudu, w przetargu wzięły udział firmy z Gdańska, Szczecina i Warszawy.

W pierwszym etapie budowy łomżyńskich bulwarów, nad Narwią powstanie ścieżka rowerowa, port rzeczny i marina. Ten etap budowy ma być zamknięty do listopada 2012 roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości