Reklama

Byle do piątku... w Nowogrodzie

11/09/2014 19:29

Ciepło i słonecznie w dzień, aż do 25 st. Celsjusza, a wieczorem gorąco!  Wszystko za sprawą organizatorów i oczywiście szalonych  imprezowiczów. Tym razem na scenie przed Hotelem Zbyszko wystąpi grupa Extazy.

To będzie taneczny wieczór. W piątek (12.09) w Nowogrodzie wystąpi zespół Extazy znany z takich hitów jak: "Buzi to za mało", "Kakao" czy "Jedziesz". Ich najnowszy przebój to "Dziewczyna idealna".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości