Kobieta kierująca oplem chciała wyjechać z terenu szpitala. Nie rozejrzała się jednak wystarczająco dokładnie i wjechała prosto pod nadjeżdżające ul. Piłsudskiego auto. Samochody zderzyły się. Przejazd ulicą jest utrudniony.
Do zderzenia doszło przed godz. 12.00 przy wyjeździe ze Szpitala Wojewódzkiego. Kobieta kierująca oplem insignia chciała wyjechać z terenu szpitala i włączyć się do ruchu wzdłuż ul. Piłsudskiego.
Niestety, nie zauważyła jadącej od strony ronda w kierunku Szosy Zambrowskiej skody felicia. Wjechała prosto pod koła auta.
Uderzenie na szczęście nie było silne. Skończyło się tylko na zniszczeniu samochodów, podróżujący nie odnieśli obrażeń. Przejazd ul. Piłsudskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej jest jednak utrudniony.