Reklama

Chętnik: Wygrana byłaby pięknym zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy

Przed piłkarkami Fortów Piątnica drugi mecz w tym sezonie w III lidze.

Podopieczne Roberta Brzezińskiego zmierzą się z WAP-em Warszawa. - Jako drużyna mamy nadzieję, że mecz będzie pod nasze dyktando i pójdzie po naszej myśli. Pracowałyśmy na treningach, aby zniwelować błędy popełnione w ostatnim meczu - mówi Klaudia Chętnik, 19-letnia zawodniczka środka obrony.

Na inaugurację nasze rozbiły aż 10:1 Vulcan Mlądzka. Dzisiejszy mecz z ekipą z Warszawy rozpocznie się o godz. 16:00. - Przedłużenie serii wygranych byłoby znakomitym podsumowaniem naszej ciężkiej pracy wykonanej na każdej jednostce treningowej - dodaje piłkarka rodem z Nowogrodu.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości