Przed piłkarkami Fortów Piątnica drugi mecz w tym sezonie w III lidze.
Podopieczne Roberta Brzezińskiego zmierzą się z WAP-em Warszawa. - Jako drużyna mamy nadzieję, że mecz będzie pod nasze dyktando i pójdzie po naszej myśli. Pracowałyśmy na treningach, aby zniwelować błędy popełnione w ostatnim meczu - mówi Klaudia Chętnik, 19-letnia zawodniczka środka obrony.
Na inaugurację nasze rozbiły aż 10:1 Vulcan Mlądzka. Dzisiejszy mecz z ekipą z Warszawy rozpocznie się o godz. 16:00. - Przedłużenie serii wygranych byłoby znakomitym podsumowaniem naszej ciężkiej pracy wykonanej na każdej jednostce treningowej - dodaje piłkarka rodem z Nowogrodu.