Reklama

Chwila nieuwagi i Toyota na barierkach. Rozbite auta w centrum miasta [FOTO]

28/12/2025 13:47

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, przed godziną 12:00, na jednym ze skrzyżowań w Łomży. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa zderzyły się dwa samochody: Toyota oraz Volkswagen.

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. Mickiewicza. Z relacji świadków wynika, że kierujący Volkswagenem (typu pick-up), jadąc od strony centrum miasta, wykonywał manewr skrętu w lewo w stronę ul. Mickiewicza.

W tym samym czasie od strony Konarzyc, prosto przez skrzyżowanie, przejeżdżał kierowca Toyoty. Kierujący Volkswagenem nie zachował należytej ostrożności i uderzył w prawidłowo jadący japoński samochód.

Siła uderzenia była na tyle duża, że Toyota została zepchnięta z toru jazdy i z impetem uderzyła w barierki ochronne oddzielające jezdnię od chodnika.

Reklama

Mimo że oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone, a widok rozbitych aut i zniszczonych barierek sugerował groźny przebieg wypadku w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Sytuacja zakończyła się jedynie na strachu i stratach materialnych i zapewne mandatem wypisanem przez policję kierowcy pick-upa.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości