Reklama

Ciało chłopca znaleziono w szambie. Prokuratura rozpoczęła postępowanie

19/08/2019 12:10

Prokuratura w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęła postępowanie w sprawie dziecka, które znalezione zostało w zbiorniku na nieczystości - przekazuje Radio Białystok. Chodzi o 17-miesięcznego chłopca, który w sobotę wpadł do szamba.

Zwłoki małoletniego zostały zabezpieczone i przewiezione do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia oględzin i ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu. W tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Na pewno w toku postępowania będzie także badana kwestia prawidłowości opieki sprawowanej przez dorosłych nad małoletnim - przekazał Radiu Białystok zastępca prokuratora okręgowego w Łomży Rafał Kaczyński.

Przypomnijmy, że do tego tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę w miejscowości Jabłoń Dąbrowa w powiecie wysokomazowieckim. Policja, kilka zastępów straży pożarnej oraz Grupa Ratownicza Nadzieja przez około 3 godziny poszukiwali 17-miesięcznego chłopca, który w pewnym momencie zniknął z oczu opiekunom.

Reklama

Wieczorem chłopca odnaleziono w przydomowym szambie. Niestety, mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości