Reklama

Ciężarna kobieta trafiła do szpitala po zdarzeniu w Elżbiecinie!

15/03/2019 20:59

Kierująca samochodem osobowym marki toyota, chcąc uniknąć zderzenia z autem dostawczym, zjechała z jezdni, a jej auto wylądowało w rowie. Będąc w zaawansowanej ciąży, trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 19, na drodze krajowej nr 64, w miejscowości Elżbiecin.

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło prawdopodobnie do wymuszenia pierwszeństwa przez kierowcę auta dostawczego. Kierująca toyotą chcąc uniknąć niebezpiecznego zderzenia z ciężarówką zjechała z jezdni, a jej auto wylądowało w rowie.

Szczegóły i okoliczności zdarzenia bada policja.

/fot. Czytelnik/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości