Kierująca samochodem osobowym marki toyota, chcąc uniknąć zderzenia z autem dostawczym, zjechała z jezdni, a jej auto wylądowało w rowie. Będąc w zaawansowanej ciąży, trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło przed godziną 19, na drodze krajowej nr 64, w miejscowości Elżbiecin.
Ze wstępnych informacji wynika, że doszło prawdopodobnie do wymuszenia pierwszeństwa przez kierowcę auta dostawczego. Kierująca toyotą chcąc uniknąć niebezpiecznego zderzenia z ciężarówką zjechała z jezdni, a jej auto wylądowało w rowie.
Szczegóły i okoliczności zdarzenia bada policja.
/fot. Czytelnik/