O godz. 3:46 policja otrzymała zgłoszenie o pojeździe ciężarowym, który wywrócił się na S8 blokując dwa pasy ruchu w kierunku Białegostoku. Do zdarzenia doszło w rejonie miejscowości Kossaki Borowe (pow. zambrowski).
Jadąc z Łomży do Białegostoku warto wybrać drogę prowadzącą przez Wiznę lub Rutki-Kossaki. Wywrócony w rejone miejscowości Kossaki Borowe TIR blokuje dwa pasy ruchu w kierunku Białegostoku. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.
Policja wyznaczyła objazdy: Z Zambrowa Drogą Krajową nr 63 w kierunku Łomży lub Drogą Krajową nr 66 w kierunku Wysokiego Mazowieckiego.
- Miniona doba bez wypadków na drogach, zatrzymaliśmy 14 sprawców przestępstw w tym 4 nietrzeźwych kierowców, 13 poszukiwanych, interweniowaliśmy 384 razy - relacjonuje nadkom. Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku.
fot. KMP BIałystok