Wioząca drewno ciężarówka zablokowała wjazd na rondo św. Brunona z Kwerfurtu od strony Ostrołęki. Z przyczepy spadł ładunek. Na miejscu pracują strażacy.
Do zdarzenia doszło przed godziną 19.
Na miejsce oprócz funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego zadysponowano też strażaków, którzy usuwają gęstą plamę oleju.
Ruch na miejscu odbywa się wahadłowo. Na ulicach dojazdowych do ronda tworzą się korki.