Reklama

Ciężarówka z drewnem blokuje wjazd na rondo [FOTO]

18/02/2019 19:39

Wioząca drewno ciężarówka zablokowała wjazd na rondo św. Brunona z Kwerfurtu od strony Ostrołęki. Z przyczepy spadł ładunek. Na miejscu pracują strażacy.

Do zdarzenia doszło przed godziną 19.

Na miejsce oprócz funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego zadysponowano też strażaków, którzy usuwają gęstą plamę oleju.

Ruch na miejscu odbywa się wahadłowo. Na ulicach dojazdowych do ronda tworzą się korki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama