Reklama

Co z podwyżkami w łomżyńskiej budżetówce? Wiceprezydent uspokaja [VIDEO]

19/08/2019 15:42

- W tym miejscu chciałbym uspokoić wszystkie osoby pracujące w szkołach jako nauczyciele (...) jak również osoby, które pracują w innych placówkach, jednostkach miejskich - komentuje odpowiedzialny za oświatę wiceprezydent Andrzej Stypułkowski, odnosząc się do informacji, jakoby pracownicy łomżyńskiej budżetówki nie mogli liczyć na podwyżki.

- Nauczyciele dostaną taką podwyżkę już we wrześniu - mówi wiceprezydent, podkreślając jednocześnie, że zarządzenie prezydenta ws. prac nad przyszłorocznym budżetem już ją uwzględnia. Wspomniana podwyżka zostanie wprowadzona zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Prezydent uspokaja też pozostałych pracowników łomżyńskiej budżetówki.

- Pragnąłbym również uspokoić pracowników innych jednostek, że już w roku bieżącym zamierzamy przyjrzeć się wynagrodzeniu osób pracujących w naszych jednostkach i już być może w tym roku osoby pracujące otrzymają stosowne wynagrodzenie, czyli ewentualną podwyżkę - mówi wiceprezydent.

Reklama

Dodatkowo, we wrześniu wyższe wynagrodzenie ma otrzymać grupa ratowników pracujących dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. - Reszta pracowników też myślę, że może liczyć na ewentualne podwyżki - komentuje Stypułkowski.

Komentarz zastępcy prezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego znajduje się w naszym materiale VIDEO.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości