Dwa samochody osobowe zderzyły się w Kisielnicy na drodze krajowe nr 61. Dwie osoby, w tym jedno dziecko trafiły do łomżyńskiego szpitala.
Do wypadku doszło około godziny 10.15.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni kierowca opla astra, jadać w kierunku Łomży z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego czołowo zderzył się z jadąca z naprzeciwka toyotą corolla, która kierowała 35-letnia kobieta.
Kierowcy trzeźwi. Jak podaje policja zdarzenia została zakwalifikowane jako kolizja.