Reklama

Czy monitoring odstraszy cmentarnych wandali?

04/12/2023 10:23

Groby na cmentarzu przy ulicy Kopernika w Łomży były dewastowane od dłuższego czasu przez nieznanego sprawcę/sprawców. Okazuję się, że parafia postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce i zamontować monitoring w części katedralnej cmentarza.

Na cmentarzu parafialnym w Łomży wielokrotnie dochodziło do niszczenia pomników, zniczy, a także części nagrobków. Parafia chcąc zapobiec ponownym aktom wandalizmu, postanowiła zamontować kilka kamer z rejestratorami. Mają one odstraszyć  potencjalnych sprawców lub pomóc w ewentualnym ustaleniu ich tożsamości. 

Ks. Marian Mieczkowski - proboszcz parafii katedralnej pw. św. Michała Archanioła w Łomży w rozmowie z naszym portalem potwierdził montaż kamer na części cmentarza, którą administruje jego parafia. 

Reklama

Zobacz również: 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości