- Miasto zapomniało o naszej ulicy, a przed kamerami się tylko chwali i obiecuje. Ciemny naród to kupi! - pisze w mailu do redakcji zbulwersowany pan Krzysztof z ulicy Dmowskiego. Czytelnik wysłał nam film, gdzie stojący przed mikrofonem Arkadiusz Kułaga, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, w zeszłym roku zapewniał mieszkańców osiedla, że m.in. wybuduje plac zabaw dla dzieci. - Placu jak nie było, tak nie ma!
- Na portalu www.mylomza.pl oglądałem ostatnio relację z sesji rady miasta. Pani radna Gołaszewska próbowała dopytać się o naszą ulicę: obiecane chodniki a przede wszytki o plac zabaw. To było przecież zapisane do realizacji przez miasto na rok 2014 - odnotowuje mieszkaniec ul. Dmowskiego.
Pan Krzysztof znalazł w sieci film z listopada 2013 r. gdzie Arkadiusz Kułaga, dyrektor MPGKiM obiecał przed kamerą, że zbuduje plac zabaw za kwotę 60 tys. zł
- Ja zawsze dotrzymuję słowa a nasi urzędnicy? Wstydzę się, że tu mieszkam!- kończy maila pan Krzysztof.
O placu zabaw na osiedlu pana Krzysztofa pisaliśmy już we wrześniu 2013 r. w artykule zatytułowanym nomen omen:Kilkumiesięczne interwencje przyniosły skutek. Mieszkańcy ul. Dmowskiego doczekają placu zabaw.
Arkadiusz Kułaga, dyrektor MPGKiM przed telewizyjną kamerą ( listopad 2013 r.)[od 1m28s]:
Ostatnia sesja. Wystąpienie radnej Alicji Gołaszewskiej w sprawie ul. Dmowskiego [od 14m42s]: