Reklama

D-Bomb Live Show w Clubie Capitol [VIDEO]

25/04/2014 06:43

 Jedna z największych gwiazd muzyki disco, zespół D-Bomb wystąpi już w najbliższą sobotę w Clubie Capitol w Sypniewie k. Ostrołęki. D-Bomb nagrał w sumie pięć albumów. Wiele utworów szybko stało się przebojami dyskotek i klubów. Ich repertuar to głównie utwory z gatunku dance&techno. Muzyka D-bomb jest lekka, miła w odbiorze a przede wszystkim bardzo taneczna. Wszędzie przyjmowani są z entuzjazmem, a występy gromadzą liczną widownię. 

 Ich przeboje: Najbardziej dzisiaj chce, Mamy Weekend, Lubię kiedy czy O Ela Ela porywają do tańca każdego i osiągają kilka milionów wyświetleń.

;

D-Bomb Live Show, Club Capitol, sobota, 26 kwietnia, start godz. 20.00, wstęp +18, bilet - 15 zł.

ClubCapitol ul. Ostrołęcka 47a06-216 Sypniewo,

Rezerwacje 666 508 46

www.facebook.com/clubcapitol

www.capitolsypniewo.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości