Jedna z największych gwiazd muzyki disco, zespół D-Bomb wystąpi już w najbliższą sobotę w Clubie Capitol w Sypniewie k. Ostrołęki. D-Bomb nagrał w sumie pięć albumów. Wiele utworów szybko stało się przebojami dyskotek i klubów. Ich repertuar to głównie utwory z gatunku dance&techno. Muzyka D-bomb jest lekka, miła w odbiorze a przede wszystkim bardzo taneczna. Wszędzie przyjmowani są z entuzjazmem, a występy gromadzą liczną widownię.
Ich przeboje: Najbardziej dzisiaj chce, Mamy Weekend, Lubię kiedy czy O Ela Ela porywają do tańca każdego i osiągają kilka milionów wyświetleń.
;
D-Bomb Live Show, Club Capitol, sobota, 26 kwietnia, start godz. 20.00, wstęp +18, bilet - 15 zł.
ClubCapitol ul. Ostrołęcka 47a06-216 Sypniewo,
Rezerwacje 666 508 46
www.facebook.com/clubcapitol
www.capitolsypniewo.pl

