Reklama

Dachowanie na śliskiej nawierzchni [FOTO]

02/12/2018 17:42

Jedna osoba trafiła do szpitala po zdarzeniu drogowym na trasie Mężenin – Łomża. Kierowca opla astra jadący od strony Białegostoku na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało z nasypu i dachowało.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 17. Na drodze wojewódzkiej nr 679.

Kierowca opla astra jadący od strony Białegostoku na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zjechało z nasypu i dachowało.

Oplem podróżowały trzy osoby. Jedna z nich – kobieta trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości