Reklama

Dachowanie na trasie Łomża - Łyse [FOTO]

10/05/2019 18:43

Do kolejnego zdarzenia w naszym regionie doszło na drodze z Kuzi w kierunku miejscowości Łyse. W pobliżu granicy powiatu łomżyńskiego i ostrołęckiego dachowała toyota yaris. 25-letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łomży.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 16.00 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 645 Kuzie - Łyse.

- Kierujący toyotą 25-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, jadąc w kierunku Łomży, po pokonaniu łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, zjechało na pobocze i dachowało. Mężczyzna podróżował sam, z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Łomży – powiedział portalowi www.moja-ostroleka.pl asp. Tomasz Żerański.

Młody kierowca toyoty był trzeźwy.

Na miejsce przybyły służby ratownicze z terenu obu pobliskich powiatów: ostrołęckiego i łomżyńskiego. 

Reklama

fot. www.moja-ostroleka.pl


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości