Do kolejnego zdarzenia w naszym regionie doszło na drodze z Kuzi w kierunku miejscowości Łyse. W pobliżu granicy powiatu łomżyńskiego i ostrołęckiego dachowała toyota yaris. 25-letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łomży.
Do zdarzenia doszło dziś około godz. 16.00 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 645 Kuzie - Łyse.
- Kierujący toyotą 25-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, jadąc w kierunku Łomży, po pokonaniu łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, zjechało na pobocze i dachowało. Mężczyzna podróżował sam, z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Łomży – powiedział portalowi www.moja-ostroleka.pl asp. Tomasz Żerański.
Młody kierowca toyoty był trzeźwy.
Na miejsce przybyły służby ratownicze z terenu obu pobliskich powiatów: ostrołęckiego i łomżyńskiego.

