Tuż po godz. 10:00 strażacy z JRG Łomża otrzymali informację o zdarzeniu drogowym na trasie Nowogród - Mątwica. Kierująca samochodem osobowym marki Renault wypadła z drogi po czym dachowała. Na miejscu zjawiły się zastępy z JRG Łomża oraz OSP Nowogród.
Jak informuje zastępca komendanta PSP w Łomży brygadier Grzegorz Wilczyński - kierująca samochodem osobym wypadła z drogi i dachowała tuż przy Nowogrodzie. Informacja wpłynęła do strażaków o godz. 10:04. Kobieta została przebadana na miejscu przez lekarza, odmówiła przejazdu do szpitala celem dalszych badań.
Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odcięli akumulator w samochodzie. Na miejscu zjawił się jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Łomży oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogrodzie.