Reklama

Dachowanie samochodu osobowego w Budach Czarnockich. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

29/09/2024 09:18

Dziś rano, tuż po godzinie 8:00, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na trasie Łomża – Kisielnica, w okolicach miejscowości Budy Czarnockie. Samochód osobowy marki Volvo na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, którym podróżowały trzy osoby, dachował i wylądował w przydrożnym rowie. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do łomżyńskiego szpitala.

Na miejsce zdarzenia przybyły trzy karetki pogotowia. Wśród nich znajdowała się ekipa Grupy Ratowniczej „Nadzieja”, która znalazła się na miejscu przypadkowo – wolontariusze zmierzali w kierunku Augustowa, kiedy zauważyli wypadek. 

Aktualnie na miejscu pracują funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki, którzy badają okoliczności zdarzenia. Droga nie jest zablokowana, jednak kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, poruszając się na tym odcinku.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/09/2024 09:24
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości