Reklama

Dębniki: Dwie osoby w szpitalu po wypadku z łosiem [FOTO]

10/08/2019 23:22

Do poważnego wypadku osobówki z łosiem doszło dzisiejszego wieczoru w Dębnikach na drodze wojewódzkiej 645. Kierowca opla nie miał szans na wyhamowanie. Łoś zginął na miejscu, a dwie osoby trafiły do szpitala w Łomży i Ostrołęce.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 22 na drodze wojewódzkiej między Nowogrodem a Dębnikami.

Dorodne zwierzę wybiegło na drogę a kierowca opla jadący od strony Łomży nie miał szans na wyhamowanie. Łoś zginął na miejscu, a dwie osoby trafiły do szpitala w Łomży i Ostrołęce. Droga jest częściowo zablokowana.

Policjanci ostrzegają przed dzikimi zwierzętami na drodze i zachęcają do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Aplikacja posiada ikonę "zdarzenia drogowe z udziałem zwierząt leśnych", dzięki której kierowca może oznaczyć miejsce zagrożone, aby przekazać tego typu informację pozostałym użytkownikom drogi korzystającym z aplikacji. Może też sprawdzić trasę, którą zamierza pokonać i zapoznać się z zagrożeniami zgłaszanymi przez innych kierowców.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości