Występują w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej w Łomży. Postanowili ponownie zgłosić zespół do rozgrywek Pucharu Polski. Mają za sobą jeden mecz.
Demed Łomża w rundzie wstępnej zmierzył się ze Skrą Wizna, czyli ekipą, która przygotowuje się do zmagań w Klasie A. Nasi wygrali 2:0 po trafieniach Michała Maciorowskiego i Karola Górzyńskiego.
Dzisiaj o godz. 18:00 mecz pierwszej rundy. Demed zagra w roli gospodarzy w Piątnicy. Początek spotkania o godz. 18:00. Rywalami będą przedstawiciele Klasy A - Wigry II Suwałki. - Walczymy o zwycięstwo. Chcemy awansu do kolejnej rundy. Plan jest taki, by dobrze się bawić na boisku, a na koniec cieszyć się z triumfu - mówi Paweł Wojciechowski.
Jeden z zawodników Demedu przyznaje, że Puchar Polski jest fajną przygodą. - W składzie mamy kilku zawodników z przeszłością na dużych boiskach, ale również tych, którzy nigdy nie grali w takich rozgrywkach. We wtorek mieliśmy sparing z GKS-em Stawiski, zaś wczoraj zajęcia taktyczne. Przygoda pucharowa to fajna rzecz i byłoby pięknie, gdyby trwała jak najdłużej - dodaje.