Do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, który zniszczył pokój w jednym z moteli w gminie Piątnica. Mężczyzna chciał w ten sposób... odreagować.
Zgłoszenie o zniszczeniu pokoju wpłynęło do policjantów z łomżyńskiej komendy. Uszkodzeń miał dokonać jeden z gości.
- Na miejscu mundurowi ustalili, że mieszkaniec Olsztyna, na co dzień przebywajacy w Norwegii, do Łomży przyjechał na przyśpieszony kurs prawa jazdy. Dzień przed egzaminem mężczyzna chciał "odreagować", bo pokłócił się z dziewczyną. W pewnym momencie wyprosił swojego współlokatora i zaczął niszczyć rzeczy znajdujące się w pokoju. Mężczyzna kopiąc uszkodził drzwi wejściowe oraz drzwi od łazienki. Ponadto uszkodził umywalkę i okno dachowe - informuje KMP w Łomży.
Reklama
Właściciel obiektu oszacował straty na kwotę 4 tys. zł.
- 24-latek został zatrzymany tuż po egzaminie na prawo jazdy. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut zniszczenia mienia - dodaje łomżyńska policja.