Reklama

Demolka w motelu! 24-latek przyjechał zrobić w Łomży "prawko"

06/09/2023 10:00

Do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, który zniszczył pokój w jednym z moteli w gminie Piątnica. Mężczyzna chciał w ten sposób... odreagować.

Zgłoszenie o zniszczeniu pokoju wpłynęło do policjantów z łomżyńskiej komendy. Uszkodzeń miał dokonać jeden z gości.

- Na miejscu mundurowi ustalili, że mieszkaniec Olsztyna, na co dzień przebywajacy w Norwegii, do Łomży przyjechał na przyśpieszony kurs prawa jazdy. Dzień przed egzaminem mężczyzna chciał "odreagować", bo pokłócił się z dziewczyną. W pewnym momencie wyprosił swojego współlokatora i zaczął niszczyć rzeczy znajdujące się w pokoju. Mężczyzna kopiąc uszkodził drzwi wejściowe oraz drzwi od łazienki. Ponadto uszkodził umywalkę i okno dachowe - informuje KMP w Łomży.

Reklama

Właściciel obiektu oszacował straty na kwotę 4 tys. zł. 

- 24-latek został zatrzymany tuż po egzaminie na prawo jazdy. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut zniszczenia mienia - dodaje łomżyńska policja.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości