Reklama

DK61: Seat uderzył w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala [FOTO]

02/04/2019 09:18

W rejonie miejscowości Świdry-Dobrzyce kierująca seatem alhambra z nieustalonych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. Musieli interweniować strażacy. 30-letnia kobieta została przewieziona do szpitala.

Informację o zdarzeniu drogowym na Drodze Krajowej nr 61 za parkingiem leśnym w kierunku Stawisk policja otrzymała o godz. 5:35.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierujaca w wieku 30 lat jadąc seatem z nieustalonych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo - informuje asp. Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.

Jak widać na załączonych zdjęciach, drzewo zostało złamane i powalone na ziemię. Musieli interweniować strażacy. Kobieta została przewieziona do szpitala. W rejonie miejsca zdarzenia nie ma obecnie utrudnień.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości