Reklama

Dla kolegów zebrali blisko 50 tys.

01/02/2011 09:01

47 tysięcy złotych- nieco mniej, niż rok wcześniej, zebrali w tym roku wolontariusze kwesty Bożonarozeniowy Dar Serca. W tym roku kwesta po raz pierwszy odbyła się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, a nie jak zwykle, w okresie noworocznym.

Gimnazjaliści z 24. miejscowości w regionie, zebrali w tym roku ponad 47 tysięcy złotych- informuje Radio Nadzieja.

W kwestę, zaincjowaną przez Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży, a przejętą w tym roku przez Caritas diec. łomżyńskiej, włączyli się uczniowie z 40 szkół. Wszędzie uczniowie zbierali pieniądze na chorych, potrzebujących kolegów z własych szkół.

W ubiegłym roku, podczas (wtedy jeszcze) Noworocznego Daru Serca, udało się uzbierać 52 tys. złotych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama