Od najbliższego poniedziałku (13.07) Centrum Obsługi Mieszkańców przywraca bezpośrednią obsługę mieszkańców bez konieczności wcześniejszego telefonicznego umówienia wizyty.
- Przyjmowanie interesantów w sprawach m. in. rejestracji pojazdów, prawa jazdy, spraw meldunkowych, dowodów osobistych będzie odbywało się, jak wcześniej, na podstawie numerków pobranych z kolejkomatu znajdującego się na parterze Ratusza. Bilety na określoną godzinę przyjęcia przez pracownika merytorycznego wydawane są codziennie od godziny 7.30 do wyczerpania limitu określonego na dany dzień - przekazują w komunikacie urzędnicy.
Ratusz zachęca jednak do zalatwiania spraw poprzez platformę ePUAP i Profil Zaufany. Katalog spraw, które można załatwić bez konieczności przychodzenia do urzędu znajduje się na stronie www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-obywatela.
Urzędnicy przypominają o zasadach, które obowiązuję przy bezpośredniej obsłudze interesantów