Reklama

Do Centrum Obsługi Mieszkańców bez telefonicznej rezerwacji terminu

10/07/2020 07:35

Od najbliższego poniedziałku (13.07) Centrum Obsługi Mieszkańców przywraca bezpośrednią obsługę mieszkańców bez konieczności wcześniejszego telefonicznego umówienia wizyty.

- Przyjmowanie interesantów w sprawach m. in. rejestracji pojazdów, prawa jazdy, spraw meldunkowych, dowodów osobistych będzie odbywało się, jak wcześniej, na podstawie numerków pobranych z kolejkomatu znajdującego się na parterze Ratusza. Bilety na określoną godzinę przyjęcia przez pracownika merytorycznego wydawane są codziennie od godziny 7.30 do wyczerpania limitu określonego na dany dzień - przekazują w komunikacie urzędnicy.

Ratusz zachęca jednak do zalatwiania spraw poprzez platformę ePUAP i Profil Zaufany. Katalog spraw, które można załatwić bez konieczności przychodzenia do urzędu znajduje się na stronie www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-obywatela.

Reklama

Urzędnicy przypominają o zasadach, które obowiązuję przy bezpośredniej obsłudze interesantów

  • dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi;
  • obowiązek zachowania odległości między poszczególnymi osobami, w tym oczekującymi w kolejce co najmniej 1,5 metra;
  • obowiązek stosowania osłony ust i nosa;
  • obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do urzędu.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości