Reklama

Do tej pory wszystkie hipotezy zawiodły. Policja szuka świadków zdarzenia.

17/03/2014 12:55

Kilka dni temu młody mieszkaniec Lutostani wjechał w drzewo. Do wypadku doszło na trasie między Łomżą a Gacią. Do tej pory nie udało się ustalić, co sprawiło, że kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Policja prosi o wsparcie.

Do wypadku doszło w ubiegły czwartek przed południem. Kierowca hondy accord na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych jechał droga nr 679 między Łomżą a Gacią.

Nagle, w pobliżu Pniewa, z nieustalonych przyczyn mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. 

- Kierujący zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, następnie zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo- opisuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy łomżyńskiej komendy.

Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala (pisaliśmy o tym tu: http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/6318-drzewo.html).

Reklama

Policjanci do tej pory nie ustalili, co było jednoznaczną przyczyną nieszczęśliwego wypadku. Teraz o pomoc proszą wszystkich, którzy zdarzenie widzieli.

Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży. Z policją można kontaktować się osobiście lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 86 474 14 58 lub 997.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości