Do trzech razy sztuka! Łomża ponownie rozpoczyna poszukiwania dyrektora MOSiR-u

13/05/2024 09:44

Ratusz ogłosił dziś rano już trzeci konkurs na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Poprzednie dwie próby wyboru nowego szefa MOSiR-u zakończyły się niepowodzeniem, ponieważ żaden z kandydatów nie spełnił oczekiwań komisji rekrutacyjnej.

Po rezygnacji Andrzeja Modzelewskiego, który przez prawie dekadę kierował ośrodkiem, komisja konkursowa stara się znaleźć godnego następcę. Drugi konkurs przyciągnął osiem aplikacji, z których pięciu kandydatów spełniło formalne wymagania i zostało zaproszonych na rozmowy z komisją. Niestety, żaden z nich nie został rekomendowany do zatrudnienia.

Kandydaci ubiegający się o to kierownicze stanowisko muszą posiadać wyższe wykształcenie magisterskie oraz co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum dwuletnie na stanowiskach kierowniczych lub równoważne doświadczenie w zarządzaniu działalnością gospodarczą związaną z zakresem działalności MOSiR.

Dyrektora  tymczasowo zastępuje Kamil Walczyk, kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu.

Termin składania ofert został ustalony na 23 maja 2024 roku, do godziny 15:30. Planowane zatrudnienie nowego dyrektora przewidziano na 1 czerwca 2024 roku. Czy tym razem uda się znaleźć odpowiedniego kandydata na to kluczowe stanowisko? Czas pokaże!

Prezydent Miasta Łomża ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/05/2024 08:58

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości