Świetnie zaprezentowali się młodzi tenisiści z UKS Return Łomża w turniejach rozgrywanych w Warszawie i Białymstoku.
W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów (dziewczęta i chłopcy do lat 12) w singlu Szymon Klewicki zajął pierwsze miejsce, Iza Waldzińska drugie, Artur Modzelewski i Magdalena Biedrzycka byli w półfinale turnieju.
W grze deblowej wśród chłopców Szymon z Arturem wygrali turniej, natomiast Iza z Magdą uplasowały się na drugim miejscu. W turnieju Tenis 10 w Białymstoku do lat 9 trzecie miejsce wywalczyła Helena Puławska, z kolei do lat 8 turniej wygrała Ola Waldzińska, Jan Charmas był drugi a Alan Galiński dotarł do ćwierćfinału zawodów.
W Warszawie również w turnieju Tenis 10 w MUKS "Hutnik" Warszawa Alan zajął drugie miejsce natomiast Janek w WTK Mera Warszawa trzecie.
Źródło: nadesłane