Reklama

Dobre wyniki młodych tenisistów [FOTO]

25/10/2022 11:20

Świetnie zaprezentowali się młodzi tenisiści z UKS Return Łomża w turniejach rozgrywanych w Warszawie i Białymstoku.

W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów (dziewczęta i chłopcy do lat 12) w singlu Szymon Klewicki zajął pierwsze miejsce, Iza Waldzińska drugie, Artur Modzelewski i Magdalena Biedrzycka byli w półfinale turnieju.

W grze deblowej wśród chłopców Szymon z Arturem wygrali turniej, natomiast Iza z Magdą uplasowały się na drugim miejscu. W turnieju Tenis 10 w Białymstoku do lat 9 trzecie miejsce wywalczyła Helena Puławska, z kolei do lat 8 turniej wygrała Ola Waldzińska, Jan Charmas był drugi a Alan Galiński dotarł do ćwierćfinału zawodów.

Reklama

W Warszawie  również w turnieju Tenis 10 w MUKS "Hutnik" Warszawa Alan zajął drugie miejsce natomiast Janek w WTK Mera Warszawa trzecie.
 

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości