Bartek Biedrzycki drugi w Warszawie w singlu i grze deblowej, Artur Modzelewski drugi w Tenis 10 w Ełku. W miniony weekend bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym.
- Bartek w pierwszej rundzie turnieju 6/3 6/3 ograł Jędrzeja Mencwela (KT Frajda Warszawa), następnie 7/6 6/4 Aleksandra Murzańskiego (WSG Academy Warszawa). W półfinale nasz tenisista wynikiem 6/4 6/1 pokonał Kacpra Niedziela (Life Tenis Warszawa). W finale Bartek niestety 7/6 6/0 uległ Mateuszowi Chrzanowskiemu. W grze deblowej Bartek zagrał w parze z Bartoszem Roztawickim (Matchpiont Żyrardów). Artur natomiast w turnieju Tenis 10 4/2 pokonał Amelię Artemiuk (UKS Sokół Asy Białystok), 4/0 Zosię Zabitowicz z (KT Pisz Point). W finale zawodów 2/4 przegrał z Sebastianem Lipskim. Gratulujemy naszym młodym tenisistom i trzymamy kciuki za Wiktora. Jutro w Pszczynie gra o medal Mistrzostw Polski Juniorów - informuje trener Tomasz Waldziński.
zdj. nadesłane