Nie udało się rozstrzygnąć wyborów na wójta gminy Piątnica w I turze. Krzysztof Ryszard Kozicki oraz Artur Wierzbowski będą rywalizować ze sobą już 4 listopada. W niedzielnym głosowaniu wygrał Kozicki z wynikiem wyższym od Wierzbowskiego o... 12 głosów.
1907 mieszkańców zagłosowało na dotychczasowego wójta gminy Piątnica Krzysztofa Ryszarda Kozickiego. Niespełna 12 osób mniej oddało swój głos na Artura Wierzbowskiego. Żaden z kandydatów nie osiągnął wymaganego minimum, by wybory w Piątnicy zakończyły się w I turze.
KOZICKI Krzysztof Ryszard - 44,57 %
WIERZBOWSKI Artur - 44,29 %
MAŚLAK Józef Adam - 6,36 %
BIEŃCZYK Jacek - 4,79 %
Kandydaci zmierzą się ze sobą już w niedzielę 4 listopada.