Reklama

Dogrywka w Piątnicy

22/10/2018 13:22

Nie udało się rozstrzygnąć wyborów na wójta gminy Piątnica w I turze. Krzysztof Ryszard Kozicki oraz Artur Wierzbowski będą rywalizować ze sobą już 4 listopada. W niedzielnym głosowaniu wygrał Kozicki z wynikiem wyższym od Wierzbowskiego o... 12 głosów. 

1907 mieszkańców zagłosowało na dotychczasowego wójta gminy Piątnica Krzysztofa Ryszarda Kozickiego. Niespełna 12 osób mniej oddało swój głos na Artura Wierzbowskiego. Żaden z kandydatów nie osiągnął wymaganego minimum, by wybory w Piątnicy zakończyły się w I turze.

KOZICKI Krzysztof Ryszard  - 44,57 %

WIERZBOWSKI Artur - 44,29 %

MAŚLAK Józef Adam - 6,36 %

BIEŃCZYK Jacek - 4,79 %

Kandydaci zmierzą się ze sobą już w niedzielę 4 listopada.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości